ÖZEN DEĞİRMEN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"Özen değirmen makine: 1990 yılında Türkiye’nin tahıl üretiminde önde gelen şehirlerinden Konya’da kurularak sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. Özen Değirmen, değirmen makine sanayisinin öncü şehirlerinden Konya'da yaklaşık 15.000 m2 kapalı alanda modern tezgâhlar ve yetişmiş elemanlarla faaliyetlerini yürütmektedir. Makine üretim ekipmanlarını her geçen gün yenilemeye büyük özen gösteren şirketimiz, Atölyesinde, CNC Torna Tezgâhı, CNC Yatay İşleme Merkezi, Borwek Tezgâhı, Frezeler, Üniversal Tornalar, gibi önemli ekipmanlara sahip olurken, bilgisayar destekli balans tezgâhı ile dönen her türlü parçanın balans kontrollerini yapabilmektedir. Ayrıca saç İşlemede , CNC Kontrollü Plazma, CNC Abkant, Giyotin, Normal Abkant Tezgahları, kıvırma tezgahları, eksantrik Pres ve Hidrolik Presler mevcut olmakla birlikte her türlü sac imalatı başarıyla gerçekleştirilmektedir. Kurulduğu günden bu güne hiç durmadan yatırımlarına ve teknoloji alt yapısını güçlendirmeye devam eden Özen Değirmen Makine, ilerleyen yıllarda gelişen imalat teknolojisi ve bilhassa değirmen teknolojisini yakından takip ederek imalat çeşitlerini artırmıştır. Şirketimiz, istenilen kapasitede bir un fabrikasının komple anahtar teslimi imalatını yapacak kapasite ve güce ulaşmıştır."
Adres
F.ÇAKMAK MAHALLESİ Ş.YUSUF CERAN SK.NO: 2 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Değirmen Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Değirmen Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 871 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 871
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.