ÖZDEPAK AMBALAJ MAKİNALARI İMALAT OTOMOTİV GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Özdemirler Mak. San. olarak kurulan firmamız 28 yıldır çeşitli sektörlerde çağdaş üretim metotları ile makine sektörüne hizmet vermiştir. 1996 yılından itibaren gıda sektöründe şeker ve çikolata paketleme makineleri imal etmekteyiz. Firmamız 2005 yılı içerisinde kurumsallaşmayı hedef haline getirerek ÖZDEPAK LTD.ŞTİ. olarak Ünvan değişikliği ile sektörde hizmete devam etmektedir. Yılların bize kazandırdığı deneyimler, deneyimlerimizin bize öğrettiği kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet verdiğimiz kuruluşlardan elde edilen referanslarımız ve dostluklar bizim en büyük gururumuzdur. Bu güne kadar Yurt içi ve Yurt dışında imalat ve satış sonrası servis hizmetlerinde, yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip kadrosu ile siz değerli yatırımcı ve işletmecilerin hizmetinizdeyiz. ÖZDEPAK AMB. MAK. gelişen çağın koşullarına uygun olarak teknolojisini ve kapasitesini artırmıştır. En büyük olmayı değil En iyi ve gösterilen güvene layık olmayı ilke edinen firmamız sizlere daha iyi hizmet sunmanın gayreti ve çabası içerisindedir.
Adres
KONSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ CAMGÖZ SOKAK NO: 21 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Şeker, Çikolata Paketleme Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Şeker, Çikolata Paketleme Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 1049 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 18
  • Son 30 Gün : 39
  • Toplam : 1049
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.