OTM ISI CİHAZLARI VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
OTM olarak hedefimiz globalleşen dünyada haberleşmenin ve bilginin inanılmaz bir hızda dağıldığı ve rekabetin yoğun bir şekilde acımasızca geliştiği ticari ortamda, Temel Hedefimiz: kaliteden asla taviz vermeden her geçen gün gelişmeyi ve değişmeyi hedef alarak, hizmet standardımız ve ürün kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır. OTM olarak tüm çalışmalarımızda hissettiğimiz temel duygu değişmez kalite anlayışımızın hayatiyete geçirilmesidir.
Adres
KONSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ HİLAL SK. NO: 23 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Endüstriyel Ekmek Tavası , Mangal, Tüplü Saclar, Kavurma Sacları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Endüstriyel Ekmek Tavası , Mangal, Tüplü Saclar, Kavurma Sacları

Bu firmanin profili toplamda 912 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 912
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.