OR-TAŞ DEĞİRMENCİLİK OTOMOTİV ZİRAİ ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
“OR-TAŞ” Değirmencilik olarak referans aldığımız en önemli hareket noktası, müşterilerimizden gelen değerlendirmedir. Bu değerlendirmeye tabii tutulan sadece imal ettiğimiz makineler değil, size sunmaya çalıştığımız Hizmet, Kalite, Hız kapsaminda gelişen ve bizleri geliştiren emeğimizdir, bizleri yarinlara götüren, yarinlarimizi var kilan ortak emeğimizdir! Degirmen makinelerinin imalatı ve montajlarında kaliteli, güvenli ve verimliliği yüksek tesisleri kurmak başlıca hedefimizdir. Bu kriterler çerçevesinde 1996 yılından bu yana“OR-TAŞ” Değirmencilik olarak yurtiçinde ve yurtdışında birçok değirmen tesisinin kurulmasına imza attık. Firmamız 10.000 m2 lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli gelişen ve geliştiren, genç, dinamik ve yenilikçi, alanında uzman bir kadro ile büyüyen şirketimiz: - Proje hazırlama; - Değirmen makine imalatı; - Anahtar teslimi otomasyon katlı ve kompakt un ve irmik tesislerin kurulması; - Tüm montaj, çalıştırma, bakım, onarım ve servis çalışmaları; - Makine ve tesislerin yenilenmesi ve kapasite arttırılması; - Personelin makine kullanım konusunda eğitilmesi; - Paketleme, kantar ve silo sistemlerin kurulması; - Laboratuvar malzemelerinin ve yedek parçalarının temini gibi hizmetlerle daima sizin yanınızda olmaktan onur duymaktayız.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 20.SK. NO: 11 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Değirmen Makinaları
  • » KOMPLE UN FABRİKASI MAKİNALARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Değirmen Makinaları

  • KOMPLE UN FABRİKASI MAKİNALARI

    KOMPLE UN FABRİKASI MAKİNALARI
Bu firmanin profili toplamda 754 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 754
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.