MOLİNO MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş
1965 yılında 240 m2 lik atölyemizle değirmen sektörüne merhaba demiştik, şimdi ise 54.000 m2 açık alan ve 20.000 m2 kapalı alan içerisinde çok daha modern bir fabrika ile üretimimize devam ediyoruz. MOLINO MAK. SAN. TIC. A.Ş. nin ilk un fabrikasını yakından takip edenler ilk fabrikalarımızı hatırlayacaklardır. Size merhaba dediğimizde, ilk yerli un fabrikamızla onur duyduk. Zaman su gibi aktı. MOLINO A.Ş.; çalıştı, üretti, büyüdü ve çok daha büyük bir firma olacağını ve size hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KIRIM CD.SARIÇİÇEK SK.NO:7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Un, İrmik, Yem, Kalibrasyon Makinaları Ve Silo
  • » molino Un irmik yem kalibrasyon makinaları Silo imalatı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Un, İrmik, Yem, Kalibrasyon Makinaları Ve Silo

  • molino Un irmik yem kalibrasyon makinaları Silo imalatı

    molino Un irmik yem kalibrasyon makinaları Silo imalatı
Bu firmanin profili toplamda 1179 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 1179
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.