MEVLÜTOĞULLARI MUTFAK EKİPMANLARI VE DÖKÜM OTO YEDEK PARÇA PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1997 yılında Konya Zafer Sanayi sitesinde bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, Mevlütoğulları Mutfak Ekipmanları ve Döküm Oto Yedek Parça Pazarlama Sanayi Ltd. Şti. adı altında imalata başlamıştır. Mutfak ekipmanları alanında 1997’den bu yana kalitesiyle bütünleşik bir marka olan Mevlütoğulları Anadolu Teknik Sanayi Sitesinde 800 M2 kapalı alan üzerinde endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine son teknoloji makine parkuru ve uzman personeli ile imalata devam etmektedir. Kalite de sürekliliği sağlamak için doğru çabuk ve güvenilir hizmeti bir defa da vermeyi her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş, kalite yönetim sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını, personelimizle sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı ile sürekli eğitim olanaklarını temin etmeyi kendisine amaç edinmiştir.
Adres
ANADOLU TEKNİK SANAYİ AHİ EVRAN CD.AYAZ SK.NO:4 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Mutfak Ekipmanları Yedek Parçaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Mutfak Ekipmanları Yedek Parçaları

Bu firmanin profili toplamda 1037 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1037
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.