MEMAK PLASTİK GIDA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Memak makina 1997 yılında Konya Selçuk Sanayisinde kurulmuş olup yoğunlaşan talepler üzerine Konya Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 2600 m2 kapalı alana sahip olan yeni yerine taşınmıştır. MEMAK sayısız ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeyerek, ülke sınırlarının aşan pazarlama ağıyla Türkiye’nin kendi sektöründeki gurur kaynağıdır. İmalattan satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altına alan bir sistemle çalışan MEMAK modern üretim felsefesinin geçerliliği paralelinde, müşteri odaklı anlayışla çalışmakta, üretimin her safhasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Firmamız bugüne kadar pek çok yurt içi ve yurt dışında makina ve komple tesisleri üretime sokmuştur. Yurt dışında Cezayir, Bulgaristan Arnavutluk, Kosava, Tunus, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Güney Afrika ülkelerinde kurduğumuz tesislerde üretim yapılmaktadır.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 4.SOKAK NO: 4 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çikolata,Şeker,Pasta Makinaları Ve Kalıpları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çikolata,Şeker,Pasta Makinaları Ve Kalıpları

Bu firmanin profili toplamda 1636 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 30
  • Toplam : 1636
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.