İNTERMAK MAKİNA SAN. TİC. A.Ş.
1990 Yılında Konya ‘da kurulan firmamız 20 yılı aşan süreden beri süt ve gıda sektörüne üretici olarak hizmet vermektedir. İntermak 8.000 m2 den fazla kapalı alana sahip 2 fabrika binasında, genç ve eğitimli kadrosuyla ARGE çalışmaları ve dünya teknolojisinin takibiyle müşterilerine yeni teknolojileri sunmaktadır. Güçlü pazarlama ekibimizde her müşteriye ayrı tahsis edilen satış elemanlarımız, düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Faaliyetlerimiz 3 grupta toplanabilir: 1- MİLKOL ve SELECTIVE markası ile Süt soğutma tankları, pasterizasyon üniteleri, pişirme kazanları, depolama tankları, taşıma tankları,sabit ve seyyar sağım makinaları sistemleri, anahtar teslimi süt ürünleri üretim tesisleri, reçel pişirme ve vakum kazanları, şeker üretim hattı 2- PROVITA, SUPER MAYA ve diğer markalarla gıda katkıları üretimi. Bu ürünlerin başlıcaları Peynir mayası, Stabilizatörler, Emilgatörler. 3- INTEM markasıyla süt işleme tesisleri, gıda tesisleri ve çiftlikler için endüstriyel hijyen ürünleri üretimi.
Adres
FETİH MAHALLESİ SÖNMEZ SK. NO:7 KARATAY KONYA
Markalar
Milkol, Surer Maya, Selçuk maya, Provita, İntem
Kalite belgesi
ISO 9000, TSE, GOST-R
  • » Süt Makinaları, Peynir Mayası, Bilumum Süthane İçin Mamül, Yarı Mamül Maddeler, Lpg Oto Tankı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Süt Makinaları, Peynir Mayası, Bilumum Süthane İçin Mamül, Yarı Mamül Maddeler, Lpg Oto Tankı

Bu firmanin profili toplamda 1522 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 35
  • Toplam : 1522
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.