İMAŞ MAKİNE SAN. A.Ş.
İmaş, yirmi farklı sektörde yüzün üzerinde tesisi ile ürün ve hizmet üreten Türkiye’nin en dinamik gruplarından olan İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında kurulmuştur. Şu anda 6600 m²‘si kapalı olmak üzere 13.323 m²‘lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Anahtar teslimi değirmen sistemleri üretimi amacıyla faaliyetlerine başlayan İmaş, üretim bandına şeritli testere tezgahları üretimini de ekleyerek makine sektöründe uluslar arası arenada tercih edilen Milleral ve Cuteral markalarını geliştirmiştir. İmaş Makine; Milleral markası altında un, irmik ve mısır unu fabrikaları kurmaktadır. Değirmen bina projesi, un ve irmik diyagram projelendirmesi, servo-pnömatik vals, kare elek, elek kasaları, elektronik torbalama ve randıman kantarlarının üretimi başta olmak üzere tüm değirmen makinelerinin üretim, montaj ve devreye alınması (anahtar teslim projeler) dahil her türlü ihtiyaca cevap veren bir yapıyla çalışmaktadır. Bu noktada sadece Türkiye’nin değil, bölgenin ve dünyanın önde gelen, saygın üretici firmalarındandır. Cuteral markamız altında ise 280, 350, 550, 1050, 1200 mm çapında kesim yapabilen yarı ve tam otomatik şeritli testere tezgahlarının yanı sıra, mikro kontrollü testere tezgahlarını üreterek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHAN CAD. NO: 61 SELÇUKLU KONYA
Markalar
MILLERAL - Değirmen Makineleri CUTERAL - Şeritli Testere Tezgahları
Kalite belgesi
TÜV NORD TÜV CERD TSE EN ISO 9001:2008
 • » Değirmen Makinaları, Şerit Testere
 •  Muhammed Uzun
 •  (332) 239 01 41
 •  (332) 2390772
 •  0533 235 9600
 •  www.imas.com.tr
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Değirmen Makinaları, Şerit Testere

Bu firmanin profili toplamda 1177 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 8
 • Son 30 Gün : 26
 • Toplam : 1177
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.