GÜLİNOKS ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI TARIM TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Firmamız ilk olarak 1978 yılında GONCA ÇELİK EŞYA adı altında Çelik Eşya ve Sandalye üretimi ile adını duyurmuştur. Bu üretimi 9 yıl süre ile devam ettiren firma sahibi HÜSEYİN GONCA daha sonra Türkiye piyasasında nadide bir iş olan Körüklü Tente imalatına başlamış, bu işte başarıyı yakalamış ve bununla beraber GONCA adını tekrar duyurmuştur. Daha sonra hızla büyüyen piyasa koşulları firmamızı mutfak sektörüne yönelmiştir. Firmamız mutfak sektöründe Türkiye'de bir ilk olan Etli Pide fırını imalatına başlamış ve bu ürünü piyasanın hizmetine sunmuştur. Firmamız 2000 yılına kadar mutfak sektöründe devler arasında yer almış ve daha sonra daha çok büyüme ve gelişme azmiyle ERSÖZ adlı firma ile ortak olmuş ve ERSÖZ&GONCA adı ile mutfak sektöründe yerini almıştır. 2003 yılında bu ortaklığı bitiren firmamız, Hüseyin Gonca ve Mehmet Okan Gonca önderliğinde GÜLİNOKS END. MUT. EKİPM. LTD. ŞTİ.'ni kurup, mutfak sektöründeki başarılı çizgisini kaldığı yerden devam ettirmektedir. Gülinoks kendine özgü marka anlayışı ve başarılı çizgisi ile Oteller, Hastaneler, Yurtlar, Cafeteryalar v.b. ihtiyac sahibi tüm müşterileri için projeler hazırlamakda ve uygulamaktadır.
Adres
MERAM SANAYİ SİTESİ MERAM CAD. NO: 109-111 MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,Elektrikli Izgara, Isıtıcılar
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,Elektrikli Izgara, Isıtıcılar

Bu firmanin profili toplamda 1135 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 1135
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.