ERDAL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI GIDA HAYVANCILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1972 yılında böyle bir iş kolunun olduğu bile bir çok insan tarafından bilinmiyordu. İşte bu yıllarda kurucusu İsmail Ervural tarafından faaliyetlerine başladı. Konya'da ilk olarak; endüstriyel mutfak ekipmanları üreticisi ünvanını haklı gururuyla kazanan Ervural Ailesi, geçen yılları hiç bir şekilde boşa geçirmemiş; yeniliği, ürün çeşitliliğinin artırılmasını ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen çalışmalara imza atmıştır. Erdal Mutfak ünvanı ile Ervural Ailesi, iş hayatına ilk günkü gibi hızından taviz vermeden devam ediyor. İstenilen büyüklükteki; Otel, fabrika, restaurant, yurt, dersane, okul, kurs v.b. işletmelerin ihtiyaçlarını anahtar teslimi projelerle problemsiz karşılıyor. Başlıca ürün portföyünde; açık büfe, pişirme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, fast-food cihazları, pide&lahmacun ve pasta&börek fırınları, tezgahları v.b. cihazlar bulunuyor. Toplam kalite yönetimi standartlarını; tüm üretim prosesleri, satış ve satış sonrası destek uygulamalarında 1.derecede aktif durumda tutan Erdal Mutfak ISO, standartlarını tüm birimleriyle benimsiyor. Erdal Mutfak; "Profesyonel Çözümler" sloganı ile hizmete devam ediyor.
Adres
1. ORGANİZE SANAYİ İSTİKAMET CADDESİ NO:19 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Bu firmanin profili toplamda 978 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 11
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 978
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.