ENKOMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"1989 yılında Konya’da faaliyete geçen Enkomak Makine Sanayi A.Ş. ekmek fırınları ve ekipmanları üretiminde, sektörün öncü firmalarından biridir. Kuruluşundan bu yana Enkomak Makine Sanayi A.Ş. ürünleri hem Türkiye’de hem de Dünya genelinde aranılan bir marka haline gelmiştir. Enkomak Makine Sanayi A.Ş.’ ın geniş ürün yelpazesinde ekmek ve pasta imalatında kullanılan fırınlar, mikserler, hamur şekil verme makineleri gibi farklı fonksiyonlara ve boyutlara sahip elliden fazla ürün bulunmaktadır. Dünya çapındaki tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak üretilen bu makineleri Dünyanın 58 ülkesine ihraç eden Enkomak Makine Sanayi A.Ş., aynı zamanda Avrupa, Amerika, Uzak Doğu ve Avustralya’da yerleşik bulunan 17 imalatçı firmaya da ürünlerini göndermektedir. Enkomak Makine Sanayi A.Ş. olarak temel prensibimiz kuruluşumuzun temeli olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteli ve nitelikli ürünler üreterek memnuniyetlerini sağlamaktır. Yılların bize verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki makineleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak, yıllardır müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz. Vizyonumuz, firma kültürümüzü, değerlerimizi, prensiplerimizi, tecrübelerimizi ve enerjimizi kullanarak sağladığımız müşteri memnuniyeti ile kaliteyi öne çıkaran bir dünya markası olmaktır. Şirket prensibimiz yönetimde, üretimde ve verdiğimiz her türlü hizmette, uluslararası kalite standartlarına uymak ve kalite sistemimizi sürekli olarak iyileştirmektir. Yüksek kaliteli ürünleri üretmek için, yüzden fazla nitelikli personelimiz ISO–9001: 2000 kalite sistemi ve CE emniyet gereklerini titizlikle uygulamaktadır."
Adres
ANKARA YOLU ÜZERİ 25. KM SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Komple Ekmek Fabrikası Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Komple Ekmek Fabrikası Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 2005 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 45
  • Toplam : 2005
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.