DEMAK DEĞİRMEN MAKİNALARI İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
Şirketimiz, 1976 tarihinde Mustafa GÜLSÜM tarafından Demak Makine olarak kuruldu. Bu tarihte şirketimiz sadece değirmen makineleri üzerine çalışıyordu. 1991 yılına gelindiğinde ise, değirmen makinelerinin yanı sıra et kesim makineleri üretimine başladı. Artık şirketimizde hem değirmen hem de et makineleri üretimi yapılıyordu. 1997 yılında iyice genişleyip tescilli Demak Makine Sanayi halini aldı. Su an hala, değirmen makineleri ve et makineleri üretimine devam etmekteyiz. Bunun yanı sıra, yeni mezbahane oluşumu ve mezbahanelerde yenileme yapmaktayız.
Adres
TIRSAN SANAYİ SİTESİ HOROZLUHAN MAH.BÜYÜK ŞAHİN CAD.NO: 16 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Değirmen Makinaları, Sığır Gövdesi Ayırma Testeresi (Bıçağı)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Değirmen Makinaları, Sığır Gövdesi Ayırma Testeresi (Bıçağı)

Bu firmanin profili toplamda 969 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 969
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.