ÇETİNERLER DEĞİRMEN MAKİNALARI DEĞİRMENCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
\"Uzman bir ekiple , istikrarlı bir şekilde sürekli büyümeyi hedefleyen firma… İnsanların temel besin ihtiyaçlarının başında yer alan un ve unlu mamullerin elde edilmesi işlemi ve bu mamullerin uygun tesislerde üretilmesi; ancak uzman çalışanların denetiminde modern bir teknolojiyi kullanarak gerçekleşir. 1972 yılında Değirmen Makineleri sektöründe müşteri beklentilerine tam anlamıyla cevap veren bir firma olarak faaliyetlerimize başladık. Kuruluşumuzdan bugüne kadar en kaliteli hizmeti vermek için çalışma prensiplerimizden ödün vermedik ve üstün teknoloji destekli ekonomik üretimimizle müşterilerimizin tercihine layık olmaya çalıştık. 21. yüzyılda teknolojik gelişmelere ve değişimlere sürekli olarak öncülük eden ....\"
Adres
HACI YUSUF MESCİT MAHALLESİ SAKYATAN YOLU ÜZERİ NECİP SK.NO: 5 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Komple Değirmen makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Komple Değirmen makinaları

Bu firmanin profili toplamda 905 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 905
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.