KANAT MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ
‘KANAT MAKİNE’ 1968 yılında Konya’da kurulmuştur. Şuanda inşaat sektöründeki blok bims (briket) ve parke taşı makineleri üretimine devam eden firmamız,ürünlerini yurt dışına ihraç ederek ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam etmektedir. Girişimcilik,değişimcilik,güven,dürüstlük,vizyonerlik,yenilikçilik,kararlılık ve cesaret ruhuyla büyümeye devam eden KANAT MAKİNE bugün modern tesislerinde ARGE çalışmaları ile destekleyerek ürettiği makinelerle bölgesel ölçütlerde hem ülkemizin hemde şirketin adına değer katmaya devam ediyor.
Adres
1.Organize San. İnceöz sok. No:2 Selçuklu/KONYA
Markalar
Kalite belgesi
TSE - CE - ISO 9001/2008
  • » KNT PBMR 18-36 Block bims (briket) ve kilitli parke taşı makinası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • KNT PBMR 18-36 Block bims (briket) ve kilitli parke taşı makinası

    Firmamızın ürettiği en büyük kapasiteli ürünümüz Hidrolik baskı,mekanik vibrasyon ve plc elektrik kontrolü esasına göre çalışır.beton bordür,kilitli parke taşı,oluk taşı,S taşı,çim taşı,bims briket çeşitlerini üretebilen full otomatik makinadır.
Bu firmanin profili toplamda 1356 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1356
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.