HANMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Kurucu ortaklarımızdan 1972 yılın'da NUR-SU KOLL.ŞTİ. olarak hayata geçirdikleri şirketimiz 1992 yılında yeniden yapılanarak sondajcılık sektöründe uluslar arası standartlara uygun malzeme ve ekipman ihtiyacını karşılamak amacıyla bilgi, deneyim ve tecrübe birikimini sektör yararına kullanmak arzusuyla genç ve çalışkan kadrolara görevi devretmiştir. Bu yeniden yapılanma sonrası HANMAK MAKİNE SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak sondaj teknolojisindeki gelişmeleri yakından izleyip müşterilerinin istek ve amaçları doğrultusunda en uygun malzemeyi üretmek, temin etmek ve müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırman amaç ve gayesi içinde çalışmalarını yürütmektedir. Su ve zemin sondaj makine imalinin yanı sıra su, petrol, gaz, jeotermal ve zemin sondajları ile delme patlatma, ankaraj, forekazık, minikazık, enjeksiyon makinelerinin yedek perçalarının imalini ve teminini müşteri talebi doğrultusunda titizlikle gerçekleştirip teslim etmeyi görev azletmiştir..
Adres
HOROZLUHAN MAHALLESİ GÜVEN CADDESİ NO: 140 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sondaj Makinaları, Yedek Parçaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sondaj Makinaları, Yedek Parçaları

Bu firmanin profili toplamda 986 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 33
  • Toplam : 986
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.