KTO.VAKFI EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Ülkemizin rekabet gücünün yükseltilmesi firmalarımızın değişen koşullara hızlı bir şekilde uyum göstermelerine bağlıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin de yetersiz olduğu konularda teşvik edilmeleri gerekmektedir. 1991 yılında kurulan Vakfımız Alman Dortmund Meslek Odası ile imzalanan işbirliği projesi çerçevesinde toplumun her kesimine hizmeti amaçlamıştır. Bu düşünce ile Konya Ticaret Odası Vakfı tarafından kurulan "Teknoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi' Konya ve çevresindeki sanayi işletmelerine teknik konularda eğitim ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Proje kapsamında Kaynak, Metal, CNC ve Motorculuk mesleği dallarında atölyeler kurulmuştur. Merkezimize ait 9.000 m2 kapalı alana sahip binanın yapımı Türkpetrol Vakfı'nca üstlenilmiştir. Atölyeler Dortmund Meslek Odası tarafından en modern cihazlarla donatılmıştır. Merkezimizde Alman normlaryna uygun tarzda mesleki kurslar düzenlenmekte, kursları başarı ile bitiren kursiyerlere Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli sertifikalar verilmektedir. Başlangıçtan beri düzenlenen mesleki kurslarda binlerce gencimiz vasıflandırılmıştır. Bunun yanı sıra firmalara münferit ve grup danışmanlığı da verilmektedir. 17 Ekim 1996 tarihinde Sayın 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel tarafından hizmete açılan Teknoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezimiz; açık ve kapalı fuar alanı, konferans salonu, atölyeleri, dershaneleri ve sosyal üniteleri ile bugün olduğu gibi gelecekte de her türlü danışmanlık ve eğitim ihtiyacına cevap verecek niteliktedir. .
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CADDESİ SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » İmalatı Yok İhtilaflı Kaydoldu
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • İmalatı Yok İhtilaflı Kaydoldu

Bu firmanin profili toplamda 850 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 15
  • Toplam : 850
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.