İNANLAR MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
KONYA'da 1968 yılında imalat sanayine girdik. 1974 yılında abkant pres ve giyotin makas imalatına başladık. İstikrarlı çalışmalarımız sürekli ilerlemimizi sağladı. 1980 yılında İNANLAR Mak. İml.San.ve Tic.A.Ş. yi kurduk. İNANLAR A.Ş. olarak imalatta kalite ve estetiğe önem vererek kısa sürede TÜRKİYE pazarında saç işleme tezgahlarında tercih edilen marka olduk. Takdir edilen iş ahlakı ve ilkeli ticareti ile imalat sanayinde güçlü bir yer edindik.        Halen 15000 m2 açık, 4000 m2 imalat alanı, 500 m2 idari ve teknik bürodan oluşan üretim tesislerimizi gelişmiş teknolojilerle donatarak dünya standartlarında tasarım ve ürünler sunmaya devam etmekteyiz.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CADDESİ NO: 4 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Giyotin Makas, Abkant Pres, Eksantrik Pres, Saç İşleme Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Giyotin Makas, Abkant Pres, Eksantrik Pres, Saç İşleme Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 838 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 838
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.