HONEKS MAKİNA İMALAT OTOMOTİV SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.
"1988 yılından itibaren Honmaksan Motor Yenileme Makinaları ve Ticaret A.Ş. olarak merkezimiz olan Konya'dan tüm dünyadaki motor yenileme firmalarına; hızlı, ekonomik, pratik, çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri ve teknolojik yenilikler göz önüne alınarak yaptığımız geliştirme çalışmalarıyla üretimini yaptığımız makinelerin ve imalat sistemimizin, mükemmele bir adım daha yaklaşması için sürekli çaba sarf ediyoruz. Avrupa'dan Doğu Asya'ya, Afrika'dan Ortadoğu'ya satış ve servis ağımızla, beraber çalıştığımız tüm müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmenin en haklı gururunu tüm çalışanlarımızla paşlaşıyoruz. Sadece müşterimizin değil müşterimizin de müşterisinin memnuniyetini sağlamak amacı ile müşterimizin en iyi işçiliği ve kaliteyi yakalayabilmesi, ürünlerimizi uzun yıllar güvenli ve performanslı kullana bilmesi amacı ile ürünlerimizin kullanım ve bakım bilgilerini içeren dokümanlarımızı ve doğru kullanım eğitimini sağlıyoruz. Sektörümüzde, tüm dünyada, tanınan ve güven duyulan kaliteyi, ""BVQI TGA ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi Belgesi"" ile yazılı hale getiren firmamız, Honmaksan A.Ş. siz müşterilerinin tebrik ve eleştirileriyle her zaman en iyiye yaklaşmak için çalışmaya devam edecektir."
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ T.ZİYAETTİN CAD.13.SK.NO: 39 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Honlama Makinaları, Kol Torna Makinası, Yüzey Taşlama Makinası, Hidrolik Pres, Rektifiye Makinası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Honlama Makinaları, Kol Torna Makinası, Yüzey Taşlama Makinası, Hidrolik Pres, Rektifiye Makinası

Bu firmanin profili toplamda 1030 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1030
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.