HİLALSAN MAKİNA ENDÜSTRİYEL VE TİCARET LTD.ŞTİ.
HİLALSAN Makina Endüstriyel ve Ticaret Limited Şirketi 1984 yılında kurulan HİLALSAN, manûel sac makasları ile başladığı üretime, bu gün hidrolik kombine makaslar, redüktörlü giyotin makaslar, kollu giyotin makaslar, caka makinaları ve hidrolik presler ile devam etmektedir. Müşterilerimize performansı yüksek makinalar sunabilmek için bilgisayar destekli tasarım programları sayesinde ileri teknoloji ile donatılmış üretim hatlarında, kaliteli ve yüksek hassasiyetli olarak imalatını gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar ana hedefimiz; yatırımcı ve sanayiciye hassas kaliteli makinalar yapmak, satış sonrası güvenilir hizmet vermek ve kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır. Firmamız dünya pazarlarında ''HİLALSAN'' markası ile hizmet vermekte olup bugün beş kıtaya ulaşmış, müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Hilalsan Makina, genç ve dinamik kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecektede bir çok başarıya imza atmayı hedef seçmiştir. Kalite, güven, istikrar için HİLALSAN...
Adres
KOSB EVRENKOY CADDESI NO:4 SELÇUKLU / KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Hidrolik CNC Giyotin Makas
 • » Guillotine Shears With Reducer
 • » Hydraulic Cnc Press Brake
 • » Hydraulic Iron Worker Machine Double Cylinder
 • » Hydraulic Iron Worker Machine Single Cylinder
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Hidrolik CNC Giyotin Makas

  Hydraulic Variable Rake Cnc Shear AGM SERIES HILALSAN, known as one of the top worldwide manufacturers in the Sheet Metal Industry, proudly announces its latest shear model to the market, Variable Rake Hydraulic Shear.
 • Guillotine Shears With Reducer

  Guillotine Shears With Reducer RGM SERIES This type Guillotine Shears With reducer has been designed to cut sheet iron, metal and plastic.
 • Hydraulic Cnc Press Brake

  Hydraulic Cnc Press Brake HP and HS SERIES Press Brake Designed and manufactured based on your needs. - Cybelec DNC 60CNC Controller - Europan Type top holder - X axis backgauge Standart X axis digital read out Ball screw +- 0,1 mm accuracy - Rotative Control Panel - Blineer guiding front support.
 • Hydraulic Iron Worker Machine Double Cylinder

  Hydraulic Iron Worker Machine Double Cylinder HKM SERIES and HKM-DB SERIES. Hilalsan HKM Series hydraulic iron workers can cut to metal at five stations to discrease cost, energy and working lost.
 • Hydraulic Iron Worker Machine Single Cylinder

  Hydraulic Iron Worker Machine Single Cylinder HKM SERIES Hilalsan HKM Series hydraulic iron workers can cut to metal at five stations to discrease cost, energy and working lost.
Bu firmanin profili toplamda 1062 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 5
 • Son 30 Gün : 19
 • Toplam : 1062
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.