DEĞERLİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
DEĞERLİ MAKİNA bilindiği üzere 1987 yılında KONYA\'da başladığı HASSAS TUTUCU TAKIM imalatını 1992 yılında DEĞERLİ markası ile şirketleştirmiş ve bu marka altında üretimine devam etmektedir. Üretiminin bir kısmını yurt dışına ihraç ederekte ülke ekonomisine ciddi girdiler sağlamıştır. Firmamız siz kıymetli dostlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile makina parkını ve personel sayısını her geçen gün artırmış ve artırmaya devam etmektedir. Şirketimiz ürünlerinin kalitesini ve hizmet anlayışını siz dostlarımızla paylaşmak amacı ile bir çok fuar\'a katılarak ismine yakışır birtanıtım yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir. Ayrıca ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini 2006 yılında büyük bir özveri ile çalışarak almaya hak kazandığı EN ISO 9001 kalite belgesi ile kanıtlamıştır. Firmamız bundan böyle siz kıymetli dostlarımızında desteği ile dahada ileriye gidecek, ama kalitesinden ve hizmetinden kesinlikle taviz vermeyecektir.
Adres
ANADOLU SANAYİ SİTESİ CAMİ BAŞI SOKAK NO:6 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hassas Tutucu Takımları , Pens
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hassas Tutucu Takımları , Pens

Bu firmanin profili toplamda 889 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 889
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.