BİRLİK HIRDAVAT A.Ş.
81 yılında kurulan BİRLİKSAN, Türkiye'nin önde gelen MEKANİK, HİDROLİK SAC ve DEMİR KESME MAKASLARI üreticilerinden birisidir.Üretiminin %85'lik kısmını ihraç eden firmamız, bünyesindeki BİRLİKSAN DIŞ TİCARET firması ve "BİRLİKSAN" tescilli markası İle dünya pazarlarına daha fazla ürün satışını hedeflemektedir.Müşterilerine yüksek performanslı ve kaliteli mallar sunabilmek için, üretim aşamasında yüksek kalite ve hassasiyet için günümüz teknolojisi ile donatılmış CNC makinalar ile İmalatını gerçekleştirmektedir.
Adres
MAKPARSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ HÜDAİ CAD. DEVECİ SK.NO: 13 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kollu Saç Makası, Köşebent Makası, Beton Makası, Matkap Sehbası, Kutulu Freze Çakısı, Tesfiyeci Meng
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kollu Saç Makası, Köşebent Makası, Beton Makası, Matkap Sehbası, Kutulu Freze Çakısı, Tesfiyeci Meng

Bu firmanin profili toplamda 924 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 924
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.