ÖZDUMAN TARIM MAKİNALARI SAN.VE TİC.A.Ş.
Firmamız 1975 yılında İban Duman tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana tarım makineleri sektöründe getirdiği yenilikler ve gerçekleştirdiği ilklerle öncü bir firma olmuş, bununla da gurur duymuştur. Firmamız 1.org.san.bölgesinde 15.000 m2 açık alan ve 7000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.Üretimimiz de son teknolojik makineler kullanmaktayız.,Makine parkurumuzda Bilgisayar kontrollü Lazer saç kesim tezgahı, CNC tornalar ve cnc işleme merkezleri , Robot Kaynak makinesi ve ürünlerimizi müşterilerimize sunarken son hazırlık noktasında kullandığımız 160 derece sıcaklığa ulaşan Boya ünitemiz , uzman personelimiz ve 48 işçimiz ile imal ettiğimiz makineler Avrupa standartlarında olup dünya tarımına uygundur.Ürettiğimiz makinelerin kalitesi, ihracat yaptığımız 5 dünya ülkesi ile kalitemizin ve modernliğimizin bir delilidir.Sektöründe sayılı firmalar içersinde bulunan firmamız, daha kaliteli hizmet düşüncesi içersinde sürekli kendini yenileyen, geliştiren yurt içi ve yurt dışı tarımsal gelişmeleri takip eden birbirini bütünleyen ve kaliteyi daha üst düzeye taşıyan üretim tesisleriyle sektöründe sarsılmaz bir yer edinmiştir. Kalitemizi yakında alacağımız ISO 9001-2000 KALİTE GÜVENCE SİSTEMİYLE TÜM DÜNYA YA belgelendireceğiz.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GÜVENÇLİ SOKAK NO: 7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tarım Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tarım Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 691 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 16
  • Toplam : 691
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.