ÖZDÖKEN TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1976 yılında kurucusu olan Mehmet DUMAN tarafından Mibzer imalatı ile sanayi çarşısında ufak bir işyerinde tarım sektörüne giren ÖZDÖKEN Tarım Makineleri, 1985 yılına kadar üretim yapmıştır.       1985 yılında Anonim Şirket olan firmamız, fabrikasını 1. Organize Sanayi Bölgesine taşıdıktan sonra daha geniş işyeri ve daha fazla işçi ile üretimine devam ederek sektöründe sayılı isimler arasına girmiştir. Şirketimiz 30.000 m² açık alan ve 12,000 m² kapalı alanda kurulu 3 fabrika 100 kadar personeli ile, çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, bilgisayar kontrollü ( C.N.C. ) tezgahlarında modern çağın gerektirdiği hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir. Daha iyi hizmet vermek amacıyla sürekli kendini yenileyen ÖZDÖKEN Tarım Makineleri A.Ş. Türkiye’de hep ilklere imza atmış ve en yeni makineleri imal etmiş bir firmadır.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GÜVENÇLİ SOKAK NO: 5 SELÇUKLU KONYA
Markalar
ÖZDÖKEN
Kalite belgesi
  • » Tarım Alet , Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tarım Alet , Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 1050 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1050
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.