ÖNTAR TARIM ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Üretim ve kapasite bundan bir kaç yıl önce önemli değerler iken günümüzde mutlaka olması gereken değerler arasında yer alıyor. Küreselleşme, kurumsallaşma, verimlilik, çevrecilik ve müşteri tatmini ön plana çıkıyor. Gelişen teknolojiler artık şirketlerin vazgeçilemez bir parçası.Bir ürünün insanı ilgilendiren yönleri ile ilgili beklentileri; fonksiyonellik, estetik ve tasarımla oluşan üçgenin merkezinde yer alıyor. Kurumları inşa eden kişilerin çabaları; yüksek teknolojiler ile satın almaya değer nitelikli bir ürün ortaya koymaktır. İşte bu anlayış ve girişim ruhuyla 1970 'lerde başlayan yolculuğumuz %100 yerli üretimle zirai mücadele, tarım ve hayvancılık alanında ilkelerine ve vizyonuna bağlı kalarak ilk başladığımız yıllardaki gibi azimle ve umutla devam etmektedir.
Adres
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ 7.SK. NO: 15-17-19 KARATAY KONYA
Markalar
ÖNTAR, ÜNALLAR, ÜNTAR ,ÖNALSAN,ÜNALSAN, ÜNSALLAR, ÜNERLER, ÖNTARIM, PANTER, BUFER
Kalite belgesi
TSE, ISO 9001:2008 ,CE ,
  • » Atomizer, Pülvarizatör
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Atomizer, Pülvarizatör

Bu firmanin profili toplamda 1052 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1052
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.