MEHMET ÖZ - ÖZİŞTAR TARIM MAKİNALARI SANAYİ TİCARET
1980'den beri tarım aletleri sektöründe Faaliyet gösteren Firmamız Özmibzer .Kalite ve sağlamlık pirensibinden ödün vermeden geçmişte olduğu gibi, gelecekte'de siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Bundan onur duymaktadır Özmibzer 1980 yılında Mehmet ÖZ tarafından Öz mibzer tarım makineleri sanayi ticaret olarak kurulmuş olup 1996 yılında Mehmet ÖZ tarafından markalaşma kurumsallaşma çalışmaları doğrultusunda firmamız ÖZİŞTAR ismini alarak faaliyet alanlarını eliştirmiştir.Bunun yanında ithalat ihracat konusunda çalışmalarına devam etmektedir
Adres
MOTORLU SANAYİ ÇARŞISI KARAKÖPRÜ SK.NO:14 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tarım Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tarım Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 820 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 820
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.