KÖYLÜ TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1964 yilinda Hikmet ÖZER önderliginde kurulmus olan KÖYLÜ Tarim Makineleri kuruldugu günden bugüne kadar kendisini sürekli olarak yenilemis, yaptigi makine yatirimlarinin haricinde insana ve çalisanlarina da yatirim yaparak daima en iyiyi en kaliteliyi üretmeyi hedeflemistir. Ürün çesidi, yüksek kalite ve uygun fiyatlari sayesinde yurtiçinde 20’yi askin bayisi, yurtiçi - yurtdisinda genis bir müsteri potansiyeline sahip olan firmamiz 4000 m² lik alanda, profesyonel teknik kadrosu ve kalifiye elemanlariyla her geçen gün daha iyiye , daha güzele emin adimlarla ilerlemektedir. Ürettigi tüm ürünlerinde TSE ölçülerini ve kalitesini baz alan firmamiz ürünlerini yurt içinde bulunan genis bayi agi sayesinde müsterilerine ulasmaktadir. Ayrica ürünlerimizi Pankobirlik ve Tarim Kredi Kooperatifleri ile de Türk Çiftçisinin hizmetine sunmaktayiz. Yurtdisina ihraç edilen ürünlerimizle Türk Sanayisine katkida bulunmaktan ve ülkemizin itibarini yüksek tutacak mamüller üretmenin hakli gururunu yasamaktayiz.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CAD. NO: 6 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Muh.Tarım Makinaları
  • » KÜLTİVATÖR, ARA ÇAPA MAKİNASI, KOMBİ KÜRÜM, BELLEME MAKİNASI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Muh.Tarım Makinaları

  • KÜLTİVATÖR, ARA ÇAPA MAKİNASI, KOMBİ KÜRÜM, BELLEME MAKİNASI

    KÜLTİVATÖR, ARA ÇAPA MAKİNASI, KOMBİ KÜRÜM, BELLEME MAKİNASI
Bu firmanin profili toplamda 896 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 896
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.