KORKMAZLAR TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
KORKMAZLAR TARIM; Kaliteli üretim aşamasıyla 1970 yılından bu yana tarım makinaları imalat sektöründe faaaliyet göstermektedir. Çeyrek asrı aşkın süredir üretim ve hizmet tecrübesiyle sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarını sürdüren firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Kaliteli ürün,üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hemde kurumsal fayda sağlamak amacıyla tarım makinaları alanında her türlü ihtiyaca cevap veren Korkmazlar tarım, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır. Korkmazlar tarım kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen,toplumsal sorumluluğunun bilincinde,değerlerine sadık,güvenirliği,kalite yönetimi,ürün çeşitlerinde öncülüğü,uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir kurumdur. Gelişmeleri zamanında ve yakından takip etmek suretiyle kuruluşumuzun sektörde rekabet payını ve dolayısıyla pazar payını artırmak ,Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için gereken azim ve gayreti göstermek kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Korkmazlar Tarım misyonlarını müşterilerine bütün faaliyet alanlarıyla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.
Adres
FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ HÜDAYİ CAD. 10598. SOK. NO:8 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tarım Alet , Makinaları (Saman Aspratörü,Kültüvatör)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tarım Alet , Makinaları (Saman Aspratörü,Kültüvatör)

Bu firmanin profili toplamda 748 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 748
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.