HATUNSARAYLI TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"Yüzyıllar boyu alın terinin emeğe dönüştüğü, emeğin nimetle buluştuğu; helal kazancın her damlasında ve her aşamasında işlendiği doğanın en güzel armağanı... Ve bu toprağı o alın teri ile işleyen; her gününü diğer güne özveri ve umutla bağlayan sizler... Hatunsaraylı Tarım Makinaları olarak bizler de bu emeğinize katkıda bulunarak, sizlerin umutlarını bol kazanca dönüştürme misyonu ile hareket etmekteyiz.. Tam 35 yıldır. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle profesyonel bir anlayışla faaliyetlerini sürdüren firmamız, toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak hammadde girişinden, makinanın sevkine kadar tüm detayları planlı bir anlayışla sürdürmektedir. Ayrıca 1995 yılından buyana hizmet veren Ar-ge departmanı ile de teknolojik ve kurumsal gelişimini sürdüren firmamız, tüm teknolojik gelişmeleri sizler için yakından takip etmektedir. Bu düşünce yapısı içerisinde gelişen ve üreten ülkemiz ekonomisine daha fazla katma değer sağlamak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına faaliyetlerimize yoğun bir biçimde devam etmekteyiz ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız."
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CADDESI NO: 12 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tarım Alet, Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tarım Alet, Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 790 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 790
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.