HARMAK ZİRAAT MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Harmak Tarım Makinaları Ltd. Şti. 1975 yılında Tarımsal Makine üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen makine parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosu ile Tarım makinaları imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür. Sektöründe lider marka olma yolundaki hedefine adım adım ilerleyen Harmak, bu yolda yapılması gereken tüm yatırımları yapmaya devam etmektedir. Halen 6000 m2 kapalı alanda gerçekleştirdiği üretimleri 2010 yılında 12000 m2'ye çıkartarak artan talepleri zamanında karşılamayı hedeflemektedir. Mevcut ürün yelpazesini arttırmaya devam eden firmamız 3 ana ürün ve 6 adet alt model ile üretimlerinde uzmanlaşmıştır. Bu ürünlerde %90 oranda ürünler firma bünyesinde imal edilmektedir.
Adres
KONYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CAD.1.SK.NO: 8 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tarım Alet, Makinaları
  • » Tarım Alet, Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tarım Alet, Makinaları

  • Tarım Alet, Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 712 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 712
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.