BİRLEŞİM TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Birleşim, 1974 yılında Tarım Sanayi Sektöründe Tarım makinesi üretimi amacıyla, "Çetin Kanat" tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıl 40m2’lik alanda üretim yapan firmamız, şu anda Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde 4500 m2 si kapalı olmak üzere, 10500 m2 lik bir alanda üretim yapmaktadır. 1994 yılı itibari ile pazar için üretime başlamış ve genel olarak toprak işleme makinelerinin üretimine ağırlık vermiştir. Özellikle 8 Ayrı modelden oluşan Kültivatör‘ler ve bunların tekli- çiftli döner tırmık kombinasyonlarını, Tiller'ler, S Tip hafif Kültivatör'ler, Gübreli Ara Çapalama'lar, Tekli ve Çiftli Dal Kırma'lar, Tesviye Kürek'leri üretiminde yoğunlaşan firmamız, Ürettiği bütün makinelerde, ülkemizin öncü firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Üretimlerimizdeki bu çok çeşitlilik; farklı bölgelerdeki arazi koşulları, iklim şartları ve alışkanlıklara bağlı olarak gelişen farklı taleplere cevap vermemizi ve bütün bölgelere hitap edebilmemizi de kolaylaştırmaktadır. Üretimimiz olan makineleri; kendi pazarlama birimimizin yanı sıra, Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri ve yetkili bayilerimiz aracılığıyla yurt içindeki çiftçilerimize, ihracatçı firmalar aracılığıyla da, yurt dışındaki pazarlara sunmaya başladık. Ve en başından beri, “Sunduklarımız aynamız, ürünlerimiz mirasımızdır.”dedik. Geçmişten bugüne tarzını "Makine de kalite ürün de bereket" olarak belirleyen Birleşim, Gelecekte de bu çizgisini korumaya devam edecektir…
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 5.SOKAK NO: 7 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kültüvatör, Tesfiye Küreği, Traktörle Kaldırma Vinci, Tekli Ve Çiftli Döner Tırmık, Dıskaro, Wanvey,
  • » S-TİP TİLLER -YÜKLEME ÇUBUĞU
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kültüvatör, Tesfiye Küreği, Traktörle Kaldırma Vinci, Tekli Ve Çiftli Döner Tırmık, Dıskaro, Wanvey,

  • S-TİP TİLLER -YÜKLEME ÇUBUĞU

    S-TİP TİLLER -YÜKLEME ÇUBUĞU
Bu firmanin profili toplamda 765 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 765
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.