ÖRS MAKİNA VE TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1986 yılından bu yana ısıtma - klima - havalandırama sektöründe, mekanik tesisat montajı alanında , proje, mühendislik, müteahhitlik hizmetleri veren ÖRS MAKİNA 2004 yılından bu yana da aynı sektörde cihaz imalatı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu bağlamda, üretilen cihazlar BOMAKSAN markası ile piyasaya arz edilmektedir. BOMAKSAN, ÖRS MAKİNA ve TESİSAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ'nin tescilli markasıdır. Ürünlerin TSEK ve CE belgeleri alınmıştır. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi çalışmaları yapılarak sertifikası alınmıştır. BOMAKSAN markalı ürünler; hava temizleme makineleri, klima santralleri, hücreli aspiratörler, plazma lazer kesim masası, yağ buharı tutucu (oil mist) doğalgazlı sıcak hava üreteçleri, ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, siklon, fan, filtre, santrifüj aspiratör ve vantilatörler olarak sıralanabilir. Bu ürünler arasında, hava temizleme makineleri olarak adlandırılan TOZ TOPLAMA CİHAZLARI, çevre bilinci ve verimli çalışma ortamı oluşturma çabaları ile birlikte önem kazanmaya başlamıştır. Patlaçlı (jet-pulse) silkeleme yöntemli, kartuş veya panel filtreli olarak imal edilen cihazlar; çimento, boya, kömür, plazma lazer kesim tezgahları, seramik, maden, kimya, gıda, cam, kauçuk vb. sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verecek biçimdedir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 3.SOKAK NO: 8 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Isıtma,Soğutma,Havalandırma Sistemleri, Klima
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Isıtma,Soğutma,Havalandırma Sistemleri, Klima

Bu firmanin profili toplamda 702 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 702
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.