KAR-İPEK SANAYİ VE TİC.A.Ş.
1956 yılında AEG ve profilo servisi olarak soğutma sektörüne giren firmamız 1974 yılına geldiğinde soğutma sektörünün geleceğini ta o günden görerek soğutma  sektöründe üretim yapmaya karar vermiştir.1974 yılında Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 7000 m2 lik fabrikasını kurarak kasap ve bakkal dükkanları için  dolapları üretmeye başlamıştır.Kaliteli ürünün olmaz sa olmazı olan teknoloji donanımlı makine parkurunu her geçen gün genişleten firmamız ürettiği ürünleri bügün bilgisayar donanımlı cnc punch ve cnc abkant makinelerinde yapmaktadır
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YERLİSU SK. NO: 9-11 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sanayi - Ev Tipi Buzdolabı İle Morg
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sanayi - Ev Tipi Buzdolabı İle Morg

Bu firmanin profili toplamda 951 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 951
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.