GÜLTEKİNLER OTO KLİMA VE ALÜMİNYUM YAĞ SOĞUTUCU SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Firmamız 1954 yılında başlayan oto radyatör servisi bakım ve onarımı hizmetine 1967 yılında KALE OTO RADYATÖR’nin Konya satıcılığını ve bayii’liğiini üstlenmiştir bugün’de KALE OTO RADYATÖR GRUBUNUN iç Anadolu Bölge bayii olarak devam etmektedir. Ürünlerimiz arasında; -TRAKTÖR KABİN KLİMA,ISITICI KALORİFER ve PLASTİK HAVA MENFEZLERİ -DİZEL ARAÇLAR İÇİN İNTERCOOLER RADYATÖRÜ -İŞ MAKİNALARI İÇİN HİDROLİK YAĞ SOĞUTUCULAR -ARAÇ ÜZERİ VİNÇ ÜRETİCİLERİNE YÖNELİK ELEKTRİK MOTORLU SOĞUTUCULAR -VİDALI KOMPRESÖRLERDE KULLANILAN ALÜMİNYUM SOĞUTUCULAR bulunmaktadır. Firmamız Alüminyum radyatörler konusunda kendisini üst seviyede yeniliyerek ve geliştirerek iç pazarda liderlik ve öncülük yapmaktadır. Bu ürünlerimiz iç ve dış pazarlarda müşterilerimiz tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Firmamız üretim süreci sonrasında yurt genelinde ve satış sonrası servislerde kendi teknik personeli tarafından hızlı bir biçimde yapmaktadır.Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamızla ve Dinamik kadromuz ile teknoloji, kalite ve insana yaptığımız yatırımlarla GÜLTEKİNLER hedeflerine sağlam adımlarla yürümektedir.
Adres
O.S.B 103.Cadde No:3 42250 KONYA/TURKEY
Markalar
Kalite belgesi
  • » Oto Klima Sistemleri Yağ Soğutucuları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Oto Klima Sistemleri Yağ Soğutucuları

Bu firmanin profili toplamda 909 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 909
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.