NURAS ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İhtiyacınız olacak yerli ve ithal asansör tesisleri ile alakalı her türlü teklif hazırlama, mühendislik hizmetleri ve asansörlerin yapımı konularında hizmetlerinizde olabilmek arzusundayız.Firmamız, 1972 yılından bu güne, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hız ayarlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dubleks, trıplex kumanda sistemli şahıs / yük / servis / oto / hasta ve panaromik tip elektrik ve/veya hidrolik tahrikli asansörlere ait malzemelerin ithali, imalatı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.Bünyesinde 1 elektrik elektronik, 2 makine mühendisi ve  1 inşaat mühendisi bulunan firmamızın büro, imalat, montaj ve bakım ekiplerinden oluşan personeli 30 kişidir. NURAS olarak tüm yurt genelinde kurulduğu yıldan bu tarafa 3.700’den fazla asansörün tesisini tamamlamış olan firmamız Konya,Ankara,Çanakkale,Alanya,Mersin,Kıbrıs ve daha Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerine kadar olan asansörlerinin imali,montajı ve servis hizmetlerini’ de başarıyla devam ettirmektedir.
Adres
NİŞANTAŞ MAH.DR.HULUSİ BAYBAL CAD. KUTLUAY SİTESİ NO: 20/D MERKEZ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Montaj Yoluyla Asansör
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Montaj Yoluyla Asansör

Bu firmanin profili toplamda 713 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 16
  • Toplam : 713
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.