NİRVANA OTOMOTİV HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız 2005 yılında faaliyetine başlamış olup, bugüne kadar geçen süreçte daima kalitesini ve ürün yelpazesini artırarak güvenli adımlarla ilerlemesine devam etmektedir. Hidrolik katlanır bomlu vinç üretimi ile başlayan ürünlerine, ağaç sökme dikme makinalarını, hidrolik PLC (bilgisayarlı ) kumandalı dökümhane robotlarını dâhil etmiştir. Nirvana hidrolik dökümhane robotunu Türkiye de ilk üreten yerli firma olup, TÜBİTAK tarafından ürün geliştirme projesi kabul edilmiştir. Nirvana kurulduğu günden bu güne kadar 300 e yakın mobil vinç ve hidrolik makine üretmiş, bu üretimlerden % 10 luk dilimini yurt dışına ihraç etmeyi başarmıştır. Nirvana uluslar arası kalite standartlarında ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek, ekonomik ürünler sunmaya devam edecektir. Şirketimiz halen kapalı 2500 m² alanda üretime devam etmekte olup, kaynak proseslerini robot ile yapan ender firmalardan biridir. 3 metrede 3 tondan 65 tona kadar katlanır mobil vinç üretiminde yine günümüzün gereksinimlerine ve müşteri isteklerine göre özel projelerde de üretime devam etmektedir.
Adres
KONSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ DARBAZ SOKAK NO: 28 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Araç Üstü Vinç
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Araç Üstü Vinç

Bu firmanin profili toplamda 1119 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 35
  • Toplam : 1119
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.