MPG MAKİNE PRODÜKSİYON GRUBU MAKİNE İMALAT SAN.VE TİC.A.Ş.
Kombassan Acar 2.Organize San. Bölgesinde 1994 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Kalite ve hizmet anlayışının simgesi haline gelen Kombassan Acar yurtiçi ve yurtdışına yönelik faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. ARGE çalışmalarına hız vererek üretimde ve ürün bazında otomasyon sistemine geçiş için ilk adımlar atılmıştır. Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan teleskopik vinç imalatı için TÜBİTAK destekli proje hazırlanmış ve TÜBİTAK'IN onayına sunulmuştur. Daha hızlı, daha kaliteli ve daha verimli üretim ve hizmet verme anlayışı içinde olan Kombassan Acar ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi gereği olan sürekli iyileştirme prensibi ile hareket etmektedir. TUV NORD tarafından ISO belgesi verilen firmamız ürün bazında izlenebilirlik, üretimde sürekli iyileştirme ve temel prensip olan kalite sağlanmıştır. Personelin ihtiyaç duyduğu tüm eğitimler aralıksız verilmektedir. Servis ağımızı genişletmek ve daha hızlı servis vermek için yeni yatırımlar planlanmakta ve en kısa zamanda faaliyete geçirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CAD. NO: 14 SELÇUKLU KONYA TURKEY
Markalar
KOMBASSAN ACAR VİNÇ / AĞAÇ SÖKME-DİKME MAKİNELERİ
Kalite belgesi
ISO , TSE , TÜV , GOST
 • » Hidrolik Vinç,Ağaç Sökme Makinası,Tarım Alet Makinaları,Torna Makinalarının Parçaları
 •  Dış Ticaret Departmanı (Veysel SOYLU)
 •  (090) 33 2 23
 •  0090 332 239 02 46
 •  0090 533 209 94 79
 •  www.mpg.com.tr
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Hidrolik Vinç,Ağaç Sökme Makinası,Tarım Alet Makinaları,Torna Makinalarının Parçaları

Bu firmanin profili toplamda 1028 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 5
 • Son 30 Gün : 16
 • Toplam : 1028
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.