MEHMET SAVAN - SMAS MAKİNA ASANSÖR
1988 yılında başlayan üretimimizi geliştirerek bugünkü seviyeye emin adımlarla geldik. Başlangıçtan bu ya konumuzla ilgili gelişmeleri günü gününe takip ederek teknolojimizi geliştirip deneyimli elemanlarla birlikte üretimimizi çağdaş seviyeye ulaştırdık. Ürettiğimiz hız regülatörleri ve alt makaraları kullanıcı dostlarımız tarafındanda beğenilmesi ve aranır hale gelmesi bizi her zaman daha iyi ve daha kaliteli üretime itiyor. Siz kullanıcılara teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz...
Adres
F.ÇAKMAK MAH.DÖKÜMCÜLER SANAYİ AZİMET SK. NO: 3 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Asansör Parçaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Asansör Parçaları

Bu firmanin profili toplamda 962 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 962
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.