HÜRAS ASANSÖR İNŞAAT OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Hüras Asansör 1995 yılında asansör sektörünün temel ihtiyaçlarından olan kabin ve otomatik kapı üretimine başlamıştır. 2000 yılından itibaren uzmanlaşma konusu olarak kat ve kabin otomatik kapılarını seçmiştir. Bu süreçte ilke olarak sürekli değişim ve gelişimi ön planda tutan Hüras; sektörün nabzını tutarak değişim ve gelişimlere paralel hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için teknolojik altyapı ve üretim standartlarını sürekli artırmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına üretimin her aşamasında ve üretim sonrası teknik desteğe son derece önem vermektedir. Ürünlerin geliştirilmesinde; öncelikle müşteri görüşleri ve AB direktiflerine uygunluk öncelikli olarak yön vermektedir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Hüras'ın prensipleri; müşteri, kalite ve güven odaklı olacaktır.
Adres
FEVZİ.ÇAKMAK MAH.BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SAN. 10651 SK. NO: 25 KARATAY / KONYA
Markalar
HÜRAS
Kalite belgesi
CE BELGESİ, YANGINA DAYANIKLI ASANSÖR KAPISI BELGESİ.
  • » Asansör Parçaları
  • » Asansör Kat ve Kabin Kapıları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Asansör Parçaları

  • Asansör Kat ve Kabin Kapıları

Bu firmanin profili toplamda 1217 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 32
  • Toplam : 1217
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.