FİKRET ÖZGÜÇ-GÜÇLÜ HİDROLİK MAKİNA
"GÜÇLÜ HİDROLİK olarak 2005 yılından beri hidrolikli mobil vinç sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Yılların verdiği ziraat makinaları yapım tecrübe ve birikimiyle Türkiye' deki vinç sektöründe bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ürün geliştirirken de ana prensibimiz '' son teknoloji, çağdaş mühendislik, modern yönetim '' dir. Kalite ve müşteri memnuniyeti temel noktamızdır. Bu nedenle daima müşteri beklentilerini yerine getirmek için çalışmaktayız. Eskiden beri süregelen müşteri memnuniyeti yaklaşımlarımızla satış sonrası destek organizasyonları oluşturarak müşterilerimizin isteklerini yerinde ve zamanında çözüme kavuşturmak da görevimizdir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında firmamız kamyon üstü hidrolik mobil vinçler ve ekipmanları üretmektedir. Organizasyon ana gruplarımız içerisinde yer alan Teknik grubumuzun ÜRÜN GELİŞTİRME ve ARAŞTIRMA çalışmalarıyla ürün yelpazemiz her yıl biraz daha gelişmektedir. Bunun sonucu olarak ürün iyileştirme ve geliştirme çabamız başarılarla sonuçlanmaktadır. Bizim için ürünlerimiz kalite ve teknoloji kadar insan ilişkilerindeki samimiyet ve saygı da büyük önem taşımaktadır. Bu bilinç bizi önce GÜÇLÜ bir ekip sonra da büyük bir organizasyon yapmıştır. İşte bu temeller üzerinde yükselen firmamız yurtdışı pazarlarına girme etkinliğini artırmaya ve uluslararası firma niteliğine ulaşmayı kendine hedef edinmiştir. Amacımız, ''takip eden 10 yıl içerisinde Türkiye'de pazar payımızın (%) yüzdesini daha da arttırmak ve Avrupa'da ilk akla gelenler arasına girmek''tir. Sınırlı bir alanda işe başladığımız bu sektörümüzde her geçen yıl gelişen teknolojinin ve sektörün gereklerini yakından takip etmekteyiz. Bilgisayar teknolojisi ile de hizmetlerimizi ileri seviyelere götürmek amacı içindeyiz...."
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İSTİKAMET CAD.NO: 27 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Mobil Araç Üzeri Vinç
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Mobil Araç Üzeri Vinç

Bu firmanin profili toplamda 1212 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 30
  • Toplam : 1212
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.