DERYA ASANSÖR MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Elektro mekanik ve görsel bileşenlerden oluşan ve modern dünyanın vazgeçilmezlerinden olan asansörler gün geçtikce önemi ve teknolojik değişimi artmaktadır. Küreselleşme ile birlikte her geçen gün serbestleşen ticaret anlayışı ile değişen ve gelişen teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak doğru yaklaşımlar verimli iş ve yüksek kalite ile eksiksiz hizmet sunmaktır. Derya Asansör olarak bu güne kadar meydana getirmiş olduğu güvenin ve bu güvenin meydana getirdiği kalitenin, ekonomi, hız, teknoloji üçgeni doğrultusunda ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslararası alanda teknoloji ve müşteri odaklı büyümeyi hedeflemektedir. Gelişen Pazar ve global dünya'ya ayak uydurabilmek için çağımızın yeniliklerini şirket felsefesi ile doğru orantılı kullanmayı amaçlayan ve daima ileriye gitmeyi hedefleyen firmamız, tüm ürünlerinde T.S.E belgesi olmasının yanında, TS, EN-ISO-9001-2000 K.Y.S. standartlarının ön gördüğü şartlara uygun olarak kalite sisteminin sürekliliğini sağlamakta; Global dünyada serbest dolaşım hakkı sağlayan CE belgemiz, 95/16/AT direktifi modul H denetleme çalışmalarımız; BSI BRİTİSH STANDARD INSTİTUTE VE BUREAU VERİTAS TÜRKİYE akredite N.B. 0041 numaralı firması tarafından onaylanmıştır. Asansör; teknoloji, bilgi, dikkat ve özen ister....!
Adres
NİŞANTAŞI MAH.ATMACA HACI SK. KUBA SİTESİ NO: 9 / B MERKEZ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Montaj Yoluyla Asansör
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Montaj Yoluyla Asansör

Bu firmanin profili toplamda 761 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 761
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.