HERAY BANYO KAZANLARI GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Heray ltd. Şti. 1994 yılında banyo kazanları üretimi ile ticarete başlamıştır. Üretimdeki kalite ve iyi pazarlama stratejisi sayesinde üretilen banyo kazanları kısa sürede piyasada tavsiye edilen bir marka olmuştur. Banyo kazanlarındaki yoğun talebe bağlı olarak 1996 yılında şu anki kendi fabrika binasına taşınmıştır. Aynı yıl firmamız ürettigi ürünlerine güneş enerji sistemlerini eklemiştir. Üretimde banyo kazanlarında olduğu gibi piyasanın en iyisi olmak için uğraşılmıştır. Ürünlerdeki kalite yogun reklam kampanyası ile desteklemiştir. Ayrıca tüketiciye daha kolay ulaşabilmek için Konyada 2 şube ve Karadeniz bölgesindede 1 temsilcilik açılmıştır. Bunun yanında Türkiyeninde çeşitli bölgelerinde Güneş Enerjisi sektöründe çalışan iş ortaklarımıza kollektör ve benzeri yedek parçaları üretimi yapılmaktadır.Temiz enerji su ısıtma sistemleriyle insanlığa faydalı olmayı amaçlamakta olan HERAY, bünyesinde yapmış oldu AR-GE (Araştırma Geliştirme) çalışmaları sonucunda bir çok yeni sistemler geliştirmiş ve tüketicinin hizmetine sunmuştur. Yapmış olduğu tüm bu çalışmalar sonucunda bu sektörde Turbo Sistem projesini uygulayarak bir ilke imza atan firmamız gelecekte de birçok yeniliklerle halkımıza layıkıyla hizmet vermeye devam edecektir. 1994 yılında banyo kazanları ile başladığı ilk üretimine, 1996 yılında Güneş enerji üretimini ekleyen firmamız son olarak 2008 yılında sulama ve filtre sistemleri üretimini de ekliyerek sulama sistemleri piyasasına hareket kazandırmıştır. Kaliteyi ve halka hizmeti daima ön planda tutan firmamız yurtiçi ve yurtdışında başarı ve güven sağlamıştır.
Adres
BABALIK MAH.VATAN CAD. KARTAL SİTESİ ALTI NO:12/A MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Güneş Enerjisi Sistemleri,Banyo Kazanları,Sıcak, Soğuk Boyler
  • » GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Güneş Enerjisi Sistemleri,Banyo Kazanları,Sıcak, Soğuk Boyler

  • GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ

    GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ
Bu firmanin profili toplamda 2235 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 13
  • Son 30 Gün : 37
  • Toplam : 2235
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.