DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş.
1975 yılında ısıtma sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız yeni bir oluşumla DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. adını alarak Konya Ereğli yolu üzerinde bulunan 3400 m2'lik fabrikasında güneş enerji sistemleri ve alüminyum profil üretiminde başlamıştır. DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. 2006 yılında Konya 3.Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı yeni yatırımla 15000 m2 açık, 8000 m2 kapalı alana sahip yeni entegre tesisinde kapasitesini günden güne artırarak üretimlerine devam etmektedir. Her gün daha iyiyi hedefleyerek Dünya standartlarında ürtimlerini gerçekleştiren firmamız gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı piyasada saygın bir konuma sahip olup teknoloji, güven ve kaliteyi birarada sunarak müşterilerimizin ürünlerimizden en üst düzeyde faydalanmasını ilke edinmiştir.Amacımız geniş ürün yelpazesi, yurtiçi ve yurtdışında sahip olduğu bayii ağı ile DERYA kalitesini müşterilerin hizmetine sunmaktır. Entegre tesislerimizde üretilen güneş kollektörleri, güneş panelleri, güneş enerjisi depoları, su ısıtma sistemleri Avrupa pazarlarında kalitesi ile aranan bir marka olmuştur. DERYA A.Ş. almış olduğu CE, Solar Keymark, ISO9000, TSE, TSEK, ISE kalite belgeleri ile kalitesini tescillemiştir. DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. nin üretimini 3 ana bölüme ayırmak mümkündür. Bunlardan birincisi ETİAL60 Alüminyum ingottan profildir. İkincisi Alüminyum, Bakır ve Sellektif yüzey panelli güneş kollektörleri üretimi, üçüncüsü ise güneş enerji depoları, emaye boylerler ve komple güneş enerjisi paket sistemleridir. Bunların yanında ARGE çalışmaları ile her ülke ve iklimden farklı ihtiyaçlara göre farklı ürünler tasarlanmaktadır. DERYA GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ A.Ş. yılda 1500 ton Alüminyum profil, 85000 adet Alüminyum ve Bakır Kollektör, 15000 adet Depo ve Boyler üretim potansiyeli ile sektöründe Türkiye' nin önde gelen kuruluşlarındandır.
Adres
Markalar
Kalite belgesi
 • » Güneş Enerjisi Sistemleri
 • » GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ, DEPO BOİLER ALİMİNYUM PROFİL
 • » Derya Su Isıtma Sistemleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Güneş Enerjisi Sistemleri

 • GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ, DEPO BOİLER ALİMİNYUM PROFİL

  GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ, DEPO BOİLER ALİMİNYUM PROFİL
 • Derya Su Isıtma Sistemleri

  Derya Su Isıtma Sistemleri
Bu firmanin profili toplamda 1376 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 4
 • Son 7 Gün : 11
 • Son 30 Gün : 40
 • Toplam : 1376
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.