ÖZTEKNİK RULMAN ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ YAZILIM DONANIM BİLİŞİM SAN.TİC.A.Ş.
1986 Yılında Küçük Bir Aile Şirketi Olarak Müşterilerine Hizmet Vermeye Başlamıştır. Öz Teknik Rulman, Her Zaman Müşterilerine Hak Ettiği İlgiyi Güler Yüzlü Ve İyi Niyetler İçerisinde Hizmeti Vermeyi Kendine Prensip Edinip Bu Yolda İlerleme Devam Etmiştir. Türkiye’nin İlk Rulman Fabrikası Olan Orta Doğu Rulman Sanayi’nin ORS‘İn İlk Konya Bayiliğini Almıştır. Bunun Yanı Sıra FAG SKF TİMKEN SNR İNA ZKL URB RULSAŞ NSK NTN KOYO Rulman Çeşitleri, İthal Ederek Ülke Sanayisine Katkıda Bulunmuştur SUPTEX Ve SKT Yağ Keçeleri SÜPER BANDO DERBY V-Kayışları PTS Rulman Yatakları Ve Kaplinleri Satışı Ve Bayiliklerini Almıştır. 1998 Yılında Anonim Şirketi Olarak, Öz Teknik Rulman A.Ş. Olmuş Ve Kurumsal Bir Firma Olma Yolunda İlk Adımlarını Atmıştır. Kalite Ve Ekonomi Prensibini Benimseyen Toplam Kalite Simgesiyle TSE İSO Belgeleriyle Öncelikle Müşteri Memnuniyetini Ve Kaliteyi Ön Planda Tutmaktadır. Kurulduğu Günden Bu Günümüze Her Türlü Ürün İhtiyaçlarına En Kısa Zamanda Ve Uygun Fiyatla Müşterilerine Sunmayı Hedeflemiştir. Kurulduğu Yıllardan İtibaren Pazar Ve Müşteri İhtiyaçlarını Sürekli Olarak Takip Ederek Tüm Müşterilerine Bu Çalışmaları Neticesinde Bir Çok Konuda İlklere İmza Atmayı Başarmıştır. Doğru Zamanda, Doğru Yerde İhtiyaç Duyulan Hizmetleri Vererek Günümüzdeki Yapısına Ulaşmıştır. Öz Teknik Rulman Her Zaman Karşılıklı Faydaya Dayanarak Uzun Süreli Ticaret Yapmayı Hedeflemiştir. Hedefimize Ulaşmak İçin Müşteri İsteklerini En İyi Şekilde Cevap Verebilmek İçin, Kendi Alanlarında En Kaliteli Malzemeleri Ekonomik Fiyatlarla Tedarik Etmeye Devam Etmektedir. Öz Teknik Rulman A.Ş. Rulmanın Bir Ülkenin Sanayisinin Gelişmesinde Ve Ülke İçin Stratejik Amaçları İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Ve Ülkemiz İçin Olmazsa Olmaz Bir Ürün Olduğunu Bilmektedir. Bu Yüzden Ülkede Bir Rulman Üretici Olması İçin Kurulduğu Günden İtibaren Çalışmakta Ve Ülkemizin Gururu Olan Girişimcilere Ve Üreticilere Elinden Gelen Desteği Vermektedir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ KOSGEB CAD.1.SOK.NO: 19 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Rulman
 • » Rulman
 • » Vites Kulesi
 • » V KAYIŞI
 • » Konveyor Bant
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Rulman

 • Rulman

  Kaliteli hassas Alman malı MTK+ Rulmanları
 • Vites Kulesi

  Mercedes lere uyumlu vites kuleleri
 • V KAYIŞI

  Güç aktarım organlarından en önemlisi v-kayışı Yerli üretim güvvencesiyle.
 • Konveyor Bant

  PVC & PU Konveyor Bant
Bu firmanin profili toplamda 1159 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 3
 • Son 30 Gün : 22
 • Toplam : 1159
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.