ÖZTEKFEN REDÜKTÖR MOTOR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. Sayın Mehmet Büyükpişirici tarafından 1964 yılında kurulmuştur. Redüktör imalatının yanı sıra her tür ve marka elektrik motoru ve elektrik motoru malzemesi satışı ile Türk sanayiine hizmet vermektedir. Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. 1998 yılından itibaren 11.000 m2 alana sahip fabrikasında üretimine devam etmektedir. “Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini uygun fiyatlarla hatasız ve gecikmesiz biçimde karşılamak, mevzuata uymak ve firmamızın rekabet gücünü arttırarak büyüme ve gelişmesini sürekli kılmak. Çalışanlarımız, ürünlerimizin kalitesini ve faaliyetlerimizin etkinliğini arttırmak için ekip ruhu ile sürekli iyileştirme anlayışı içinde çaba harcar. Kalite ve verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek için teknolojik gelişmeleri izler, tedarikçilerimizle karşılıklı kazanca dayalı işbirliğine önem veririz. Personelimizin eğitimine önem vererek geleceğe yatırım yaparız. Çevrenin korunmasındaki sorumluluklarımızı yerine getirmek topluma karşı sorumluluğumuzdur.” Anlayışını kalite politikası olarak benimseyen Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. Rw Tüv firması tarafından ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile ödüllendirilmiştir. Her türlü özel ve standart redüktör, varyatör, vibratör ihtiyacınıza cevap vermek bizleri memnun edecektir."
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ KOSGEB CAD.6.SK.NO: 6 - 16 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Redüktör
  • » HELİSEL DİŞLİVE SONSUZ VİDALI REDÜKTÖRLER, VİBRATÜRLER
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Redüktör

  • HELİSEL DİŞLİVE SONSUZ VİDALI REDÜKTÖRLER, VİBRATÜRLER

    HELİSEL DİŞLİVE SONSUZ VİDALI REDÜKTÖRLER, VİBRATÜRLER
Bu firmanin profili toplamda 2004 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 32
  • Toplam : 2004
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.