MEKANİK İŞ MAKİNA VE YEDEK PARÇA LTD.ŞTİ.
Mekanik-İş 40 yılı aşkın tecrübesi ile konusunda en kaliteli ürünleri sunma gayreti içerisindedir. Uzman kadromuz ile her zaman daha iyi, daha gelişmiş ürünlerle imalatta son teknoloji kullanılarak müşterilerimizin arzu ettiği kaliteyi sunma çabası içerisindeyiz. Mekanik İş Mil, Dişli kutusu ve redüktör konusunda kaliteli hammadde, en uygun dizayn ile imal edilmiş uzun ömüre sahip ürünleri ile piyasadaki konumunu belli bir yere taşımıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürün seçenekleri ile kalitesi onaylanmıştır.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ F.ÇAKMAK MAH.ESENLER CAD.NO: 19 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Dişli,Şanzuman Ve Konveyör Bant Redüktör
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Dişli,Şanzuman Ve Konveyör Bant Redüktör

Bu firmanin profili toplamda 857 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 857
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.