KÖK-SAN AKS DÖĞME SANAYİ VE TİCARET İNŞAAT TURİZM LTD.ŞTİ.
14.02.1992 tarihinde KÖKSAN AKS DÖĞME San. Ve Tic. Ltd. Şti. oalrak kurulmuş olan firmamız arka aks imalatı üzerine faaliyetlerine 15 yıldır her gün birazdaha çağdaş üretim teknolojisini takip ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlıca hizmetlerimiz olan Otobüs Grubu Mercedes, Ikarus, Mitsubishi, Man grubu JaponMitsubishi, Toyota, Isuzu, Kia, Nisan, Mazda Dodge Grubu Fatih, Bmc, Fiat Grubu Ford, Volvo Grubu Traktör Grubu Otomobil Minibüs Grubumalzemelerinin üretiminde bölge ve ülke çapında en iyi ve kaliteli hizmet amacıyla profesyonel elemanlar kontrolünde malzeme üretimine devam etmektedir. Üretim dallarımızda, her türlü siparişleri aldığımız gibi taahhütlerimizle zamanında teslim etmeyi firmamız bir ilke edinmiştir. 1 Kg. ile 25 Kg. arasında firgison, Egsantrik, Şahmerdan işleri, 25 Kg. ile 150 Kg. arasında malzemeleri yekpare hidrolik sıcak döğme işleri yapmaktadır. Firmamız her türlü siparişleri bugüne kadar müşterilerimiz memnuniyetinde yerine getirmeyi amaç edinmiştir. Bundan sonrada en iyi hizmetikaliteyi vermeye firma olarak her zaman taahhüt etme güveni ile faaliyetlerine devam edecektir. Listede olmayan aks milleri numune üzerine imal edildiği gibi dövme işlerinde de numune üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.
Adres
ZAFER SANAYİ SİTESİ KAVAKALTI SK.NO: 1/ 5 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Aks ,Cnc Tezgahkarın Aparatlarının
  • » DÖVME, İŞ MAKİNA PARÇALARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Aks ,Cnc Tezgahkarın Aparatlarının

  • DÖVME, İŞ MAKİNA PARÇALARI

    DÖVME, İŞ MAKİNA PARÇALARI
Bu firmanin profili toplamda 793 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 793
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.