BÜYÜKEKER BİJON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde, 33.000 m2 alan içerisinde kurulu 15.000m2’lik fabrikasında üretimini gerçekleştiren Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin temeli 1984 yılında küçük bir atölye olarak atılmıştır. 1989 yılında bijon üretimine başlayan Eker, gelişimini sürdürerek 1992 yılında şirketleşmiştir. 1997 yılında halen üretimini sürdürdüğü 3. Organize sanayi bölgesindeki fabrikasına taşınan Eker, burada ağır ticari araçlar için fren kampanasını üretim programına dahil etmiştir. 2001 yılında ağır ticari araçlar için üretim programına aldığı fren diskleri ile ürün gamını zenginleştirmiştir. Bir aile şirketi olan Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş., aile sıcaklığını işlerine de yansıtarak, müşterileri ve tedarikçilerini ailenin bir parçası olarak görmektedir.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 9.SK. NO: 29 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Bijon, Kampana
 • » Oto Yedek Parça
 • » AĞIR VASITA TİCARİ ARAÇLAR İÇİN FREN KANPANASI,DİSKİ VE BİJON ÜRETİMİ HER TÜRLÜ FREN EKİPMANI PAZARLAMASI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Bijon, Kampana

 • Oto Yedek Parça

  Oto Yedek Parça
 • AĞIR VASITA TİCARİ ARAÇLAR İÇİN FREN KANPANASI,DİSKİ VE BİJON ÜRETİMİ HER TÜRLÜ FREN EKİPMANI PAZARLAMASI

  AĞIR VASITA TİCARİ ARAÇLAR İÇİN FREN KANPANASI,DİSKİ VE BİJON ÜRETİMİ HER TÜRLÜ FREN EKİPMANI PAZARLAMASI
Bu firmanin profili toplamda 1119 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 4
 • Son 30 Gün : 18
 • Toplam : 1119
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.