APSAN BİJON OTOMOTİV YEDEK PARÇA GIDA VE İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
APSAN BİJON bundan 35 yıl önce iş hayatına kurucuları DERVİŞ APANOĞLU ile başladı. Geçen 35 yıl içinde kendini sürekli yenileyen, insana yatırıma, kalitenin sürekliliğine önem veren ve ürün yelpazesini çok geniş bir alana yayan Apsan, her marka araç için bijon üretimine devam etmektedir. Bugün ürettiği her ürünün gerisinde güçlü markasıyla sektörde yer alan Apsan devam eden AR-GE çalışmalarının neticesinde pazardaki payını sürekli yükseltecektir. Üretmiş olduğu mamullerin %60 ını iç piyasaya %40 ını ise yurt dışına ihraç etmektedir. İmalatını sürekli olarak CNC tezgahlarla destekleyerek aylık kapasitesini 50.000 rakamlarına çıkarmıştır. Man, Mercedes, Ford, Bmc, Dodge, Volvo, Daf ve dorse grupları ağırlıkta olmak üzere, bütün otobüs, kamyon, kamyonet gruplarına hitap etmektedir. Aynı zamanda Japon grubu binek araçların bijon üretimine de başlanmıştır. Apsan Bijon müşteri memnuniyeti, verimlilik, güvenlik ve üretkenlik ilkeleri doğrultusunda, emin adımlarla hedefine ilerlemektedir.
Adres
ZAFER SANAYİ SİTESİ IHLAMUR SK. NO:5 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Ağır Vasıta Bijonları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Ağır Vasıta Bijonları

Bu firmanin profili toplamda 882 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 882
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.