AYTES ISI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Aytes Isı Malz. San. Tic. Ltd. Şti. unvanı ile 1995 yılında ısı sektöründe toptan malzeme satışı ve pazarlaması amacı ile yola çıkan firmamız, bilgi birikimi ve tecrübenin temelleri üzerinde geliştirdiği yaratıcı hizmet anlayışıyla piyasa şartlarını ve teknolojik gelişmeleri de göz önüne alarak imalat sektörüne adım atmıştır. Araştırma-geliştirme faaliyetleri sonucu sektörde önemli kullanım alanlarına sahip vana imalatını programa alarak, öncelikle “AYTES” markası ile KÜRESEL VANA imalatını başlatmıştır. Aytes, kuruluşundan bu yana sürekli gelişme göstererek, kalitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemiştir. Hedef kitlenin isteği doğrultusunda pislik tutucu, patent dirsek, flanş, doğalgaz vanası, doğalgaz ek parçaları, kelebek vana gibi ürünlerin de imalatına başlamıştır. Temel prensibimiz, kurmuş olduğumuz ISO 9001 kalite sisteminin ışığı altında çalışmalarımıza devam etmektir. Oluşturduğumuz Toplam Kalite Sisteminin devamını ve gelişimini sağlamak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak amacıyla tecrübeli ve kalifiye elemanlar ile çalışmaya özen gösteriyoruz. AYTES markalı tüm ürünlerimiz gerekli test ve kontrollerden geçirilip standartlara uygun bir şekilde üretilmekte, Türkiye genelinde satıcı bayilerimiz tarafından müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Amacımız, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek değerli müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sunmaktır.
Adres
TATLICAK MAHALLESİ NEZAKET SK. NO. 14 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Küresel Vana,Patent Dirsek,Flanş
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Küresel Vana,Patent Dirsek,Flanş

Bu firmanin profili toplamda 962 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 962
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.